Etui Lenovo Tab 4 8.0 TB-8504

Etui Lenovo Tab 4 8.0 TB-8504
Etui Lenovo Tab 4 8.0 TB-8504 – sklep 4kom.pl

Chcesz skutecznie i trwale chronić swój tablet przed zniszczeniem, upuszczeniem, zarysowaniem wyświetlacza albo połamaniem obudowy? Masz dość ciągłego uważania i delikatnego obchodzenia się z niezabezpieczonym sprzętem? A może po prostu chcesz wygodnie i w spokoju obejrzeć na tablecie serial, mecz lub film z YouTube? Pokrowiec Lenovo Tab 4 to rozwiązanie wszystkich tych problemów!

Etui Lenovo Tab 4 8.0 TB-8504 to klasyczny design

To etui o wielostronnym zastosowaniu, służące zarówno do bezpośredniej i aktywnej ochrony przed zniszczeniem sprzętu, jak i do wygodnej i bezproblemowej jego obsługi podczas korzystania w trybie pełnej stabilizacji. Etui na tablet pokryte jest wewnątrz delikatną, miękką i przyjemną w dotyku warstwą zamszową, która nie zatrzymuje brudu. Dzięki zastosowaniu na zewnątrz ekologicznej skóry nie znać na obudowie również śladów po palcach oraz wyjątkowo brzydkich i mało estetycznych smug. Prosty, klasyczny design etui Lenovo podnosi jego uniwersalność; futerał idealnie sprawdzi się podczas profesjonalnego spotkania biznesowego, jak i w domowych warunkach.

Przede wszystkim jakość

Jeśli celujesz tylko w produkty wytrzymałe i wykonane z najlepszych materiałów, to etui Lenovo Tab 4 8.0 z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Wyposażony w zabezpieczającą klapkę jest doskonałym wyborem, którego nie pożałujesz. Wzmacniana obudowa stojaka, dopasowana regulacja do ustawiania ekranu, nowoczesna funkcja wybudzania ekranu a do tego pełna kompatybilność z dedykowanym modelem tabletu – czego chcieć więcej od funkcjonalnego etui do codziennego użytku?