Etui z klawiaturą wady i zalety

Etui z klawiaturą – wady i zalety, czy ten zakup jest nam w ogóle niezbędny? Wiele jest dziś na rynku pokrowców na tablet, które poza standardowym etui mają również klawiaturę. O tym, czy jest to niezbędny dla nas gadżet, zadecyduje przede wszystkim fakt tego, jak często piszemy na naszym tablecie. Z założenia każde takie urządzenie własną klawiaturę (ekranową) ma, dlatego dołączanie dodatkowej klawiatury wydaje się zbędne. Dużą jednak zaletą jej wykorzystania jest łatwość, z jaką stworzymy dłuższy tekst.

Dla wielu osób pisanie dłuższej wypowiedzi, np. w trakcie rozmowy przez komunikator internetowy, jest niezwykle trudne. I nic w tym dziwnego. W takich przypadkach etui na tablet z klawiaturą to wręcz zbawienie. Zaletą tego zastosowania jest również to, że dzięki takiemu etui możemy szybko zamienić nasz tablet w notebook. Mały, lekki i przy tym praktyczny. Jaką są minusy takiego zastosowania? Takie same, jak zalety. O tym, czy będzie to dla kogoś wada, zadecyduje intensywność pisania na takim sprzęcie. Jeśli robimy to rzadko, to zakup etui z klawiaturą będzie zupełnie bez sensu. Dodatkowa klawiatura, którą trzeba będzie nosić, będzie tylko przeszkadzała. Tablet ma swoją własną, ekranową klawiaturę, która dla większości osób jest wystarczająca.

Etui z klawiaturą

Pisząc o zaletach, warto jeszcze podkreślić cenę takiego zestawu, jest to o wiele lepsze rozwiązanie niż kupowanie klawiatury osobno. Ze względu na cenę choćby warto zainwestować w taki sprzęt, jeśli zdarza nam się na tablecie pracować.