Etui klawiatura Lenovo Yoga 3 Pro 10 X90

Etui klawiatura Lenovo Yoga 3 Pro 10 X90 to idealne połączenie, które zapewni możliwość korzystania z tabletu jak z laptopa. Wielu użytkowników narzeka na brak praktyczności tabletów, zwłaszcza przy pisaniu dłuższych tekstów. Klawiatura wirtualna po prostu nie jest, aż tak wygodna i czuła jak fizyczna. Dlatego warto zainteresować się etui na tablet, które posiada odczepianą klawiaturę bluetooth.

Etui klawiatura Lenovo Yoga 3 Pro 10 X90 wysoka jakość wykonania

Etui jest wykonane ze skóry ekologicznej w czarnym klasycznym kolorze, która doskonale pasuje do stylistyki samego urządzenia. Ponadto umieszczony tablet w środku etui jest wyjątkowo solidnie chroniony przed wszelkimi zarysowaniami. Etui posiada jeszcze jedno zabezpieczenie w postaci gumki, która dodatkowo chroni tablet przed wypadnięciem. Etui posiada funkcję podstawki, więc możemy ustawić w nim tablet w takiej pozycji, jak laptop i pisać w pełni komfortowo dłuższe teksty.

Etui klawiatura Lenovo Yoga 3 Pro 10 X90
Etui klawiatura Lenovo Yoga 3 Pro 10 X90 – sklep 4kom.pl

Etui klawiatura

Klawiatura, która znajduje się w etui jest odczepiania. Jeśli nie mamy potrzeby z korzystania w danej chwili z klawiatury, możemy ją po prostu wyjąć z etui. Natomiast tablet nadal może być w pełni chroniony. W ten sposób klawiatura możemy być wykorzystana, jako kontroler innych urządzeń, które są wyposażone w moduł łączności bluetooth. W ten sposób etui z klawiaturą staje naprawdę świetną alternatywą dla wszystkich użytkowników, którzy chcieliby korzystać z tabletu w taki sposób jak z tradycyjnego komputera przenośnego.