Etui Kindle

Etui Kindle stanowi bardzo ważny dodatek do czytnika e-booków od firmy Amazon. Dzięki niemu urządzenie jest w pełni bezpieczne, a samo korzystanie z urządzenia nawet bardziej wygodniejsze.

Etui Kindle to dodatkowa funkcjonalność

W sklepach internetowych możemy spotkać kilka rodzajów i typów etui na czytnik Kindle. Jednak do najważniejszych funkcji etui, na które tak bardzo zwracają uwagę posiadacze urządzenia jest możliwość wybudzania. Czyli automatyczne blokowanie i odblokowywanie czytnika Amazon za pomocą okładki. Oprócz tego takie etui pomaga utrzymać ekran w czystości, a w przypadku tego typu urządzeń ma to duże znaczenie.

Kolejną ważną kwestią jest oczywiście zapewnienie całkowitej ochrony. W tym wypadku mamy do czynienia z naprawdę solidną ochroną, która sprawdzi się w każdych warunkach. Mimo małej wagi, etui jest solidnie wykonane z dobrej jakości materiałów – połączenie skóry z plastikiem.

Czytnik Kindle w etui jest wkładany do specjalnie przygotowanej podstawki. Urządzenie w środku nie ma prawa się ruszać, widać tutaj dokładność w wykonaniu pokrowca. Ponieważ włożone urządzenie czasami, aż trudno wyciągnąć z samego etui. Oczywiście nie jest to spowodowane niedopasowaniem etui do wymiarów czytnika. Po prostu kształt obudowy oraz materiał świetnie współgra z obudowa urządzenia.

Okładka lub inaczej mówiąc klapka jest bardzo przyjemna, wykonana ze skóry. Posiada magnez, który pełni funkcję zatrzasku oraz łączy obie części etui w całość.