Etui Kindle 7 Touch 2014

Etui Kindle 7 Touch 2014 mimo tego, że czytnik miał premierę już jakiś czasu temu to nadal jest to jedno z najchętniej kupowanych urządzeń od Amazon. Jak każde czytnik, również model Kindle 7 wymaga ochrony, która zapewni bezpieczeństwo i komfort.

Etui Kindle 7 Touch 2014
Etui Kindle 7 Touch 2014 Sleep/Wake – sklep 4kom.pl

Etui Kindle 7 Touch 2014 etui książkowe czy origami?

W ofercie sklepu z akcesoriami gsm – 4kom.pl znajduje się specjalny dział poświęcony akcesoriom do czytników Kindle. Jednym z podkategorii działu są etui dedykowane na model Kindle 7 Touch 2014.

Etui Kindle 7 Touch 2014
Etui Kindle 7 Touch 2014 Origami na magnes – sklep 4kom.pl

Etui książkowe posiada bardzo ważną funkcję – wybudzenia urządzenia. W ten sposób możemy łatwo zarówno zamknąć, jak również włączyć sprzęt. Zasada działania jest bardzo prosta, można ją wręcz porównać po prostu do zwykłej książki z twardą okładką. Ponadto etui książkowe jest wykonane z częściowo ze skóry (przednia część), a częściowo z plastiku (tylna część). To wygodna ochrona, która zamieni nasz czytnik w elegancką książkę.

Kolejny rodzaj etui dla Kindle to origami, które również jest wykonane z bardzo przyjemnego materiału wysokiej jakości. Oprócz funkcji wybudzania, tego typu etui posiada funkcję stojaka. Dzięki specjalnie zaprojektowanej okładce, które układa się w stopkę. W ten sposób czytanie bez trzymania czytnika w dłoniach jest jak najbardziej możliwe i komfortowe.

Powyższe dwa typy etui są bardzo podobne do siebie, jeśli chodzi o wymiar oraz wagę samego pokrowca. Oczywiście są świetnie dopasowane do wymiarów urządzenia.