Etui filcowe wsuwka Macbook Air 13

Etui filcowe wsuwka Macbook Air 13
Etui filcowe wsuwka Macbook Air 13 – sklep 4kom.pl

Etui filcowe wsuwka Macbook Air 13 to specjalna oferta dla zainteresowanych modą osób. Od jakiegoś czasu filcowe etui – a w szczególności te na Macbook’a biją rekordy popularności. Są przyjemne w dotyku, często ich cena nie przewyższa średniej ceny za etui i w dodatku zapewniają bardzo ważną dla urządzenia ochronę.

Etui na Macbook Air 13 wykonane zostało z grubego filcu, dzięki czemu amotyzuje wstrząsy, minimalizując prawdopodobieństwo uszkodzenia urządzenia. Możemy łatwo wsunąć nasz sprzęt do kieszonki poprzez otwarty jeden z brzegów i szybko przekonać się, jakie to szybkie i wygodne. Takie etui na laptopa zadowala osoby ceniące dobry wygląd. Nie da się też zaprzeczyć, że ten rodzaj materały wypada tu niezwykle ciekawie.

Etui filcowe wsuwka Macbook Air 13 idealne do ochrony urządzenia

Dzięki odpowiednim wielkościom ten model etui na laptopa Apple może zostać przekształcony w etui na tablet czy inne urządzenie, które będzie zgadzało się wymiarami. Jest przyjemne w dotyku i wygląda bardzo eleganco (stąd jego popularność wśród osób poszukujących etui na tablet do pracy). Co jak już wiemy, doskonale chroni i pozwala szybko otrzymać dostęp do urządzenia.

Ochrona nie działa tak, jak przy klasycznych etui na tablet. Tu zamiast montowanej obudowy mamy specjalną kopertę, w której możemy nasz sprzęt przechowywać. To wygodna opcja, dla którą wiele osób przystaje. Dzieje się tak szczególnie często u tych, którzy cenią sobie funkcjonalność etui.