Etui filcowe teczka Macbook Air 13

Etui filcowe teczka Macbook Air 13
Etui filcowe teczka Macbook Air 13 – sklep 4kom.pl

Etui filcowe teczka Macbook Air 13 przełamuje znane dotąd schematy sposobów przechowywania laptopów czy tabletów. Już sam wygląd tego modelu sprawia, że ma się ochotę przyjrzeć mu bliżej. W dodatku poza samym wyglądem etui ma wiele innych zalet. Są to miedzy innymi: przyjemny w dotyku materiał, wygodne używanie i ochrona przed zniszczeniem lub porysowaniem.

Może być z powodzeniem stosowane jako etui na tablet. W prezentowanej wersji jest to etui na laptopa, konkretnie na model Macbook Air 13, jednak biorąc pod uwagę wielkości można swobodnie dopasowywać zastosowania tego etui pod siebie.

Dlaczego warto zdecydować się na etui filcowe teczka Macbook Air 13 zamiast tej z tworzywa sztucznego?

Etui na Apple Macbook Air 13 jest wyjątkowo lekkie, a dzięki zastosowaniu przyjemnego w dotyku materiału mamy pewność, że noszenie teczki w rękach nie będzie dla nas męczące. Dzięki temu, że etui jest eleganckie, korzystać mogą z niego wszyscy – studenci, pracownicy małych i średnich firm, przedstawiciele instytucji. Korzyści wynikających z wygladu jest wiele.

Sama jednak budowa gwarantuje nam, że etui na laptopa czy tablet (jak nam wygodniej) doskonale chroni daje urządzenie. Gruba warstwa materiału zapobiegania szkodliwości upadków, delikatny zamsz wenątrz teczki uniemożliwia porysowanie ekranu. Wszystko to sprawia, że ten model etui doskonale odnajduje się wśród osób poszukujących produktów wysokiej jakości. Jednocześnie ładnych i funkcjonalnych. Warto dodać, że rzep na klapce uniemożliwia przypadkowe otworzenie się etui. Jest też bardzo pomocny w szybkim zamykaniu i otwieraniu go.