Etui ESR Smart Case iPad Pro 9.7 Yippee Plus Series

Etui ESR Smart Case iPad Pro 9.7 Yippee Plus Series
Etui ESR Smart Case iPad Pro 9.7 Yippee Plus Series – sklep 4kom.pl

Etui ESR Smart Case iPad Pro 9.7 Yippee Plus Series wykonane zostało z materiałów, którym można zaufać. Porównując najnowsze badania specjalistów, które dotyczą użycia różnych materiałów w etui na tablet, w ścisłej czołówce znajduje się między innymi poliwęglan. Zdobył serca ludzi na całym świecie, a wszystko to dzięki odporności na uszkodzenia mechaniczne.

Etui ESR Smart Case iPad Pro 9.7 Yippee Plus Series to w większości właśnie poliwęglan. Pewna jego część stanowi również skórę ekologiczną. Oba te materiały poprzez dobre wykorzystanie zwracają na siebie naszą uwagę, przekonując przede wszystkim tym, że są w stanie zapewnić dla naszego sprzetu ochronę na najwyższym poziomie.

Wygodna klapka po pierwsze posiada fukcję sleep/wake up, która automatycznie wprowadza telefon w stan uśpienia lub go z niego wybudza, co ma znaczenie dla oszczędności energii. Ale również to ta sama klapka może być też stojakiem, który pomoże nam wygodnie obejrzeć film, zdjęcia lub po prostu korzystać z internetu.

Etui ESR Smart Case iPad Pro 9.7 Yippee Plus Series łączy w sobie:

– najwyższą jakość
– wyróżnione przez innych materiały: poliwęglan i skórę ekologiczną
– funkcjonalność (brak problemów w dostępie do przycisków czy aparatu)

Nowoczesny design, który tworzony był w zgodzie z panującymi trendami. To dzięki niemu ten model etui na tablet Apple jest tak atrakcyjny dla oka i jednocześnie tak funkcjonalny (doskonałe materiały).