Etui ESR Smart Case iPad Air 2 Yippee Series

Etui ESR Smart Case iPad Air 2 Yippee Series
Etui ESR Smart Case iPad Air 2 Yippee Series – sklep 4kom.pl

Etui ESR Smart Case iPad Air 2 Yippee Series to bardzo eleganckie etui, które doskonale sprawdzi się u kobiety ceniącej klasyczne piękno i złote dodatki. Poza wizualnym aspektem ten model etui na tablet sprawdza się równie doskonale jako przedmiot funkcjonalny i wygodny w użytkowaniu. Dedykowany tym, którzy poszukują połączenia piękna z najwyższą jakością.

Cechy etui ESR Smart Case iPad Air 2 Yippee Series:

Co najważniejsze – etui doskonale radzi sobie z ochroną naszego urządzenia. Z zewnątrz wykonane zostało z wyjątkowo trwałego poliwęglanu, a wewnątrz otoczone mięciutkim w dotyku zamszem. Zastosowanie tak delikatnej materiału sprawia, że możemy być bezpieczni o nasze ekrany i nie martwić się, że ulegną porysowaniu. Warto dodać też, że zajmujący tył etui poliwęglan to wersja półprzezroczysta i idealnie dopasowana do modelu iPad Air 2. Chyba trudno sobie wyobrazić inne tak doskonale zaplanowane wizualnie etui na tablet.

Kolejną cechą jest to, że etui ESR Smart Case iPad Air 2 Yippee Series jest lekkie i zapewnia komfort użytkowania. Widoczne są wszystkie niezbędne wycięcia na głośniki, przyciski czy aparat.

Dlaczego warto wybrać ten model etui na tablet?
– wygląda oryginalnie
– zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów
– łączy elegancję z praktyką i funkcjonalnością
– pozwala komfortowo poslugiwać się sprzętem pomimo etui
– chroni etui przed zniszczeniem i porysowaniem
– funkcja smart case