Etui Esperanza Neoprenowe 10 cali

Etui Esperanza Neoprenowe 10 cali
Pokrowiec Esperanza Neoprenowe 10 – sklep 4kom.pl

Etui Esperanza Neoprenowe 10 cali to coś dla tych, którzy dużo podróżują i potrzebują w swoim podróżach tabletu. Tutaj ważniejsze jest wykonanie oraz poziom bezpieczeństwa, jaki zagwarantuje pokrowiec. O wiele mniejsze znaczenie ma sam wygląd, choć trzeba przyznać, że etui na tablet z neoprenu tego typu jest rzeczywiście eleganckie – łatwo można je wrzucić do plecaka czy torby i nie martwić się o każde pojedyncze szturchnięcie.
Etui reaguje na uderzenia, tłumiąc ich siłę. Dzięki temu nawet w przypadku upadku tablet będzie bezpieczny, wyświetlacz nie zbije się, a żadna z jego części nie zniszczy.

Zastanawiasz się, dlaczego etui Esperanza Neoprenowe 10 cali jest odpowiednią propozycją dla Ciebie?

Po pierwsze – elastyczna konstrukcja. Etui jest miłe w dotyku. Łatwo możesz włożyć do niego swój tablet oraz szybko wyciągnąć. Żadnych zbędnych mocowań, utrudnień czy skomplikowanych sposobów zapinania. Robisz to dosłownie w sekundę.

Z łatwością możesz etui z tabletem transportować – jest cienkie i lekkie, ma zaledwie 109 gram! Dopasowuje się do urządzeń o różnych wymiarach. Nie mogą one jednak przekraczać przekątnej 10″. Większość tabletów jednak ma mniejszą przekątną, spokojnie możesz włożyć swój sprzęt do środka i mieć pewność, że transport nie będzie dla urządzenia zagrożeniem. W ten sposób unikniesz porysowań, które zdarzają się w chwili przewożenia tabletu w plecaku wraz z innymi rzeczami.