Etui dla Samsung Galaxy Tab 4 7.0 We’re All Mad Here

Etui dla Samsung Galaxy Tab 4 7.0 We're All Mad Here
Etui dla Samsung Galaxy Tab 4 7.0 We’re All Mad Here – sklep 4kom.pl

Etui dla Samsung Galaxy Tab 4 7.0 We’re All Mad Here spośród popularnych etui na tablet wyróżnia się tym, że pozwala nam podkreślić swoją osobowość i ukazać – czy to zainteresowanie Alicją w Krainie Czarów, z której ten cytat pochodzi, czy też po prostu sympatię do popularnych słów, które znajdują się na etui: We’re All Mad Here.

Wygląd z pewnością stanie się głównym kryterium wyboru tego etui na tablet. Jednak etui na tablet Samsung Galaxy Tab 4 7.0 posiada też inne, bardzo ważne cechy, na które warto zwrócić uwagę.

Etui dla Samsung Galaxy Tab 4 7.0 We’re All Mad Here jakie zalety?

Istotna jest kwestia ochrony naszego urządzenia. W przypadku tego pokrowca uzyskamy ją na najwyższym poziomie. Zarówno samo wykonanie, jak i też dobór wysokich jakościowo materiałów sprawia, że możemy cieszyć się komfortowym używaniem naszego urządzenia bez strachu o jego zniszczenie.

Sam nadruk, który widoczny jest na przedniej ścianie etui wykonany został w staranny sposób, by nie zmywał się i był odporny na ścieranie. Nie musimy się więc martwić, gdy wsuwamy nasze etui do torby czy do plecaka. Świetnie chroni przed zabrudzeniem urządzenia, zarysowaniem czy też jego uszkodzeniem w trakcie upadku. Warto zadbać o ochronę sprzętu, bo jego naprawa z pewnością okaże się droższa niż zakup odpowiedniego zabezpieczenia.

Nie musimy martwić się o to, że funkcjonalność sprzętu poprzez etui zostanie zmniejszona. Wciąż będziemy mogli korzystać z niego bez przeszkód. Odpowiednie wycięcia umożliwiają ładowanie tabletu czy robienie zdjęć bez zdejmowania pokrowca. Plusem jest tu funkcja sleep on/off. Automatyczne wybudzanie i wprowadzanie w stan uśpienia naszego sprzętu zapobiegnie jego wybudzeniu w plecaku, pozwoli zaoszczędzić baterię i nam zyskać na czasie. Funkcja powiązana jest z bezpiecznym klipsem magnetycznym, który to decyduje o tym, że nasz tablet nie otworzy się w trakcie transportu i nie uruchomi.