Etui case typu portfel Lenovo Phab Plus 770N 6,8″

Etui case typu portfel Lenovo Phab Plus 770N
Etui portfel Lenovo Phab Plus 770N – sklep 4kom.pl

Etui case typu portfel Lenovo Phab Plus 770N 6,8″ to wysokiej jakości pokrowiec, który wykonany został ze skóry ekologicznej. Chroni urządzenia ze wszystkich stron, dzięki dołączonej do etui klapce. W trakcie noszenia tabletu Phab Plus 770N 6,8″ ekran nie porysuje się, ani nie pęknie. Sama klapka to poza ochroną również zalety funkcjonalne.

Etui case typu portfel Lenovo Phab Plus 770N 6,8″ i jego zalety

Idealnie nadaje się dla wszystkich, którzy poszukują wygodnego etui do używania zarówno w domu, jak i poza nim, np. w trakcie przenoszenia sprzętu ze sobą w plecaku lub torbie. Dzięki klapce tablet zabezpieczony zostaje ze wszystkich stron, a samo korzystanie z jego staje się maksymalnie wygodne. Ma to swoje plusy szczególnie w podróży, kiedy to chcąc obejrzeć film, możemy wygodnie zamienić klapkę w podkładkę. W ten sposób oglądanie filmu czy przeglądanie stron internetowych może odbywać się bez trzymania tabletu w rękach.

Etui na tablet Lenovo Phab Plus 770N 6,8″ to również przydatna bardzo funkcja sleep/wake. Z jej pomocą nie musimy wyłączać tabletu. Automatycznie w momencie zamknięcia klapki przejdzie on w tryb czuwania, gotowy do skorzystania z niego w każdej chwili. Jeśli będziemy musieli nagle coś sprawdzić czy wysłać komuś wiadomość, to nie będzie to żadnym dla nas problemem – zrobimy to błyskawicznie.

Eleganckie etui Lenovo – lekkie i cienkie

Etui Lenovo zostało maksymalnie dopasowane do tego właśnie modelu Phab Plus 770N 6,8″, dzięki czemu jest równie lekkie i cienkie, co sam sprzęt. Po nałożeniu etui nie czujemy zwiększonej wagi urządzenia czy grubości – tablet wciąż prezentuje się równie elegancko, co na początku. Jest to z pewnością duży plus dla osób, które cenią sobie estetykę wykonania tabletu Lenovo i nie chcą tracić jego oryginalnego stylu. Etui na tablet Lenovo Phab Plus od zewnątrz wykonane jest ze skóry ekologicznej, od wewnątrz z przyjemnego w dotyku materiału w stonowanych barwach. Świetne jako etui do pracy lub na uczelnię.