Etui book cover Samsung Galaxy Tab S3 9.7

Etui book cover Samsung Galaxy Tab S3 9.7
Etui book cover Samsung Galaxy Tab S3 9.7 – sklep 4kom.pl

Etui book cover Samsung Galaxy Tab S3 9.7 idealne dla każdego, kto ceni sobie elegancki wygląd. Ten model etui na tablet wyróżnia się spośród pozostałych właśnie starannym wykonaniem wraz z użyciem do tego skóry ekologicznej.

Etui na tablet ze skóry ekologicznej

Niezwykle ważny jest tu sam materiał, zastosowanie skóry ekologicznej to dobre rozwiązanie zarówno dla Twojego portfela, jak i dla środowiska. Co warto też jeszcze raz dodać, skóra prezentuje się niezwykle elegancko. Jest tańsza od prawdziwej i jej wyprodukowanie nie wiąże się z koniecznością pozyskiwania materiału od zwierząt. Skóra ekologiczna jest łatwa w czyszczeniu. Bardzo często etui na tablet brudzi się, kiedy transportujemy sprzęt w plecaku czy torbie. Wymieszane wraz z innymi rzeczami, które tam przechowujemy, potrafi nabyć plamę czy też zabrudzić się okruszkami. Etui do Samsung Galaxy Tab S3 9.7 wystarczy przetrzeć lekko zmoczoną ściereczkę, by znów cieszyć się jego pełną czystością. W odróżnieniu od innych materiałów – skóra ekologiczne schnie błyskawicznie.

Etui book cover Samsung Galaxy Tab S3 9.7 – idealne rozwiązanie dla ochrony Twojego urządzenia

Zostawiając temat wyglądu, przejdźmy do tego, co najważniejsze – ochrony. Pokrowiec został zaprojektowany w taki sposób, by doskonale chronić Twój sprzęt w momencie upadku lub uderzenia o inny przedmiot. Używając etui na tablet, możesz spokojnie używać swojego tabletu wszędzie, gdzie tego chcesz. Problemem nie jest już także jego zabieranie ze sobą do pracy czy na uczelnię.