Etui Book Cover Samsung Galaxy Tab S2 9.7

Etui Book Cover Samsung Galaxy Tab S2 9.7
Etui Book Cover Samsung Galaxy Tab S2 9.7 – sklep 4kom.pl

Etui Book Cover Samsung Galaxy Tab S2 9.7 dla wszystkich tych, którzy poszukują nowoczesnego o eleganckim wyglądzie etui na tablet, które pasować będzie do wyglądu świeżo zakupionego tabletu Samsung Galaxy Tab S2 9.7. Jest smukłe, wyjątkowo lekkie i cienkie, dzięki czemu możemy wygodnie korzystać z urządzenia bez obaw o to, że jego funkcjonalność zostanie zmniejszona.

Etui Book Cover Samsung Galaxy Tab S2 9.7 – to przede wszystkim design

Odpowiednie wycięcia zadbają bowiem o to, by nasz dostęp do ładowania czy robienia zdjęć nie był zmniejszony. Nie jest konieczne zdejmowanie etui w takich momentach.
Etui Book Cover Samsung Galaxy Tab S2 9.7 świetnie chroni przed zarysowaniem oraz zabrudzeniem naszego sprzętu. Dodatkowo zwiększa ochronę w momencie upadku, co sprawia, że wizja wypadającego z rąk tabletu nie powinna budzić strachu.

Nowoczesny design to zdecydowany plus tego etui, jednak wykonanie przekłada się nie tylko na wygląd, ale i komfort użytkowania. Szybko i sprawnie możemy zmienić pokrowiec w podstawkę, co ułatwi pracę na tablecie czy oglądanie filmów w domu.

Dużym atutem pod względem funkcjonalności jest też funkcja jego usypiania i wybudzania, dzięki której nie musimy cały czas wyłączać urządzenia. Możemy po prostu zamknąć, co spowoduje wprowadzenie go w stan uśpienia. W momencie otwierania klapki ponownie uruchomi się. Odpowiednie zabezpieczenie sprawia, że nie musimy przejmować się otworzeniem etui na tablet w plecaku czy torbie, więc nie stracimy na baterii.