Etui Book Cover Samsung Galaxy Tab E 9.6

Etui Book Cover Samsung Galaxy Tab E 9.6
Etui Book Cover Samsung Galaxy Tab E 9.6 – sklep 4kom.pl

Etui Book Cover Samsung Galaxy Tab E 9.6 to jedno z bardziej komfortowych etui na tablet, które dostępne są w sprzedaży. Swoim oryginalnym wyglądem podbija serca kobiet, nie wykluczając przy tym zainteresowania mężczyzn. Jest to rodzaj książkowego etui, które dedykowane jest konkretnemu modelowi urządzenia. Dzięki temu nasz Samsung Galaxy Tab E 9.6 cali zyskuje skrojony na miarę jego potrzeb pokrowiec, który przy idealnym dopasowaniu jest w stanie jednocześnie zapewniać najwyższą jakość ochrony go przed zniszczeniem.

Etui Book Cover Samsung Galaxy Tab E 9.6 – wygląd zewnętrzny

Etui Book Cover zapewnia doskonałą ochronę ze wszystkich stron urządzenia. Chroni z przodu i z tyłu, nie zapominając przy tym o bokach. Dzięki wbudowanym do przedniej klapki magnesom, zapewnia szybkie i łatwe zamknięcie. Wspomaga też układ sleep on/off, w odpowiednich momentach włączając lub wyłączając urządzenie poprzez wprowadzenie go w stan jedynie czuwania.

Co wspomniane zostało już wcześniej, ten model etui na tablet zapewnia maksymalną ochronę. Ogranicza możliwość jakichkolwiek zarysowań, chroni w chwilach upadku, amortyzując wstrząsy.
Etui Book Cover Samsung Galaxy Tab E 9.6 to wyjątkowo elegancki model, co sprawia, że kobiety tym bardziej decydują się na wybór właśnie tego etui. Wyróżnia je lekkość i elegancja. Z przodu etui zostało wzbogacone o tworzywo bardzo przyjemne w dotyku, wyglądem przypominające typową tkaninę. Z tyłu natomiast pokrywa jest solidnie zbudowana, jej zadaniem jest chronić urządzenie w momentach potencjalnego uszkodzenia.