Etui Book Cover Samsung Galaxy Tab E 9.6

Etui Book Cover Samsung Galaxy Tab E 9.6
Etui Book Cover Samsung Galaxy Tab E 9.6 – sklep 4kom.pl

Etui Book Cover Samsung Galaxy Tab E 9.6 jest idealnie w każdym calu. Dzięki stworzeniu etui, które niczym „szyte na miarę” idealnie komponuje się z naszym urządzeniem, możemy mieć pewność najwyższego poziomu ochrony i jednocześnie gwarancję idealnego dopasowania pokrowca do urządzenia. Etui na tablet Samsung nie powiększa optycznie tablet. Wciąż zachowuje on swoją oryginalną smukłość, lekkość i elegancję.

Etui Book Cover Samsung Galaxy Tab E 9.6 czym się wyróżnia?

Etui na tablet chroni nasze urządzenie ze wszystkich stron, zapewniając mu zabezpieczenie zarówno z przodu i tyłu, jak też od strony boków. Od pozostałych na rynku etui wyróżnia się specjalną klapką, dzięki której cieszymy się z ochrony ekranu. Elementu, który najczęściej ulega zniszczeniom czy porysowaniom.

Kolejnym ważnym elementem w tym etui jest klawiatura, która została do zestawu dołączona. To dzięki niej cieszymy się nie tylko wysoką ochroną sprzętu, ale i szansą na komfortowe korzystanie ze sprzętu w każdych warunkach. Często istnieje konieczność „wyjścia z biura z pracą”. Na przykład do kawiarni czy też i do domu, kiedy konieczne są nadgodziny. Dzięki temu możemy szybko dokończyć projekt. Podobnie jest też w podróży – przenośna klawiatura, którą podłączamy z pomocą Bluetooth, może być używana w trakcie jazdy pociągiem czy autokarem.

Wbudowane w klapkę magnezy uniemożliwiają otworzenie etui i uszkodzenie sprzętu. Z kolei specjalne tryby dają szansę takiego złożenia klapki, że spełni się ona w roli podstawki.