Etui Book Cover Samsung Galaxy Tab 4 7.0

Etui Book Cover Samsung Galaxy Tab 4 7.0
Etui Book Cover Samsung Galaxy Tab 4 7.0 – sklep 4kom.pl

Etui Book Cover Samsung Galaxy Tab 4 7.0 to etui typu książka, które stworzone zostało z myślą o konkretnym urządzeniu, jakim jest Samsung Galaxy Tab 4. Doskonałe dopasowanie to gwarancja odpowiedniego wykorzystania możliwości pokrowca. Zwiększa się poziom ochrony, a my cieszyć możemy się lekkim, smukłym i wygodnym etui.

Dlaczego warto wybrać Etui Book Cover Samsung Galaxy Tab 4 7.0?

1) Wykonanie
Etui zostało wykonane z ekologicznej skórki, która pozwala zachować elegancki wygląd naszego urządzenia. Jest klasyczna i doskonale dopasowuje się do różnych okoliczności.

2) Funkcja Podstawki
Dzięki funkcji podstawki z powodzeniem możemy korzystać z tabletu w pracy. Wystarczy odpowiednie ułożenie go na biurku, by móc spokojnie i bez problemu przeglądać multimedia, zdjęcia czy nawet oglądać w domu film.

3) Wysoki Poziom Ochrony
Co ważne, ten model etui na tablet doskonale chroni urządzenie przed uszkodzeniami. Zmniejsza siłę oddziaływania w trakcie upadku, chroni przed zarysowaniami, zabrudzeniami i zadrapaniami.

4) Funkcja Sleep – Wake Up
To bardzo popularna funkcja, którą posiada wiele etui na tablet w formie książki. Tak też jest w przypadku BOOK COVER ETUI SAMSUNG GALAXY TAB 4 7.0, gdzie funkcja ta pozwala oszczędzić baterię, nasz czas, który wcześniej upływał nam na oczekiwaniu na uruchomienia tabletu.

5) Kontrukcja etui na Samsung Galaxy Tab 4 7.0
Składana konstrukcja i wygodne otwieranie etui, jak książki – na co wskazuje sama nazwa tego modelu, pozwala na komfortowe stosowanie etui. Jest smukłe, lekkie, przez co nie zwiększa oryginalnych wielkości sprzętu, a jednocześnie to stabilny i bezpieczne etui na tablet.