Etui Book Cover Lenovo Tab 2 A10-70

Etui Book Cover Lenovo Tab 2 A10-70
Etui skórzane PU Book Cover Lenovo Tab 2 A10-70 – sklep 4kom.pl

Etui Book Cover Lenovo Tab 2 A10-70 to kompleksowa ochrona Twojego urządzenia oraz elegancki i ciekawy design. Świetnie dopasowany pokrowiec zapewni zabezpieczenie przed uszkodzeniem na najwyższym poziomie, a zastosowanie najnowszych technologii zdecydowanie usprawni korzystanie ze sprzętu każdego dnia.

Etui Book Cover Lenovo Tab 2 A10-70 – cztery powody, które przekonają Cie do zakupu:

1. Ochrona
Pokrowiec chroni nasz sprzęt ze wszystkich stron. Etui zostało wykonane w formie zamykanej i otwieranej książki, która jest też dobrym zabezpieczeniem dla ekranu – jednej z najważniejszych części całości. Chroni przed zarysowaniem, zmniejsza ryzyko pęknięcia i pozwala na szybkie i bezpieczne transportowanie urządzenia.

2. Wygoda
Zamykane na magnez nie tylko oszczędza baterię i dba o bezpieczeństwo tabletu. Jest też wyjątkowo wygodne dla osoby, która korzysta z niego. Zamknięcie przyczynia się też do wprowadzenia tu technologii sleep on/off, która wybudza i wprowadza w stan uśpienia nasze urządzenia. Dzięki temu nie musimy się martwić o to, czy tablet został przez nas wyłączony, bo dzieje się to automatycznie. Jednocześnie zyskujemy do niego szybki dostęp w każdej chwili.

3. Wygląd
Nowoczesny i elegancki – te dwa słowa najlepiej oddają wygląd etui na tablet Lenovo. Ekologiczna skórka świetnie sprawdza się w oficjalnych miejscach takich jak biuro czy spotkania z klientami.

4. Funkcja stojaka
Co to znaczy? Dzięki funkcji stojaka możemy zamieniać nasze etui w podstawkę, która zwiększa komfort jeszcze używania. Okazuje się więc, że może być jeszcze wygodniej. Oglądanie zdjęć, filmów i prezentacji staje się o wiele lepsze.