Etui Book Cover Huawei MediaPad T3 8.0

Etui Book Cover Huawei MediaPad T3 8.0
Etui na tablet Huawei MediaPad T3 8.0 – sklep 4kom.pl

Etui Book Cover Huawei MediaPad T3 8.0 to wysoki poziom ochrony, skrojony idealnie na Twój nowy tablet od Huawei. Największą zaletą tego etui jest to, że chroni zarówno przed zarysowaniami, które mogłyby powstać w trakcie transportowania urządzenia, jak i przed poważniejszymi usterkami.

Etui Book Cover Huawei MediaPad T3 8.0 skąd uszkodzenia?

Te groźniejsze najczęściej biorą się ze wstrząsów, którym ulega sprzęt. Wystarczy, że nosimy go luźno wrzuconego w torbie, którą stale poruszamy, która często bez refleksji ląduje na podłodze. Połączenie poliwęglanu ze skórą ekologiczną sprawia, że etui jest odpowiednio uzbrojone, by zapobiec szkodliwości takim czynom. Od wewnątrz w etui znajduje się warstwa ochronna, mikrofibra, ona traktuje nasz tablet z delikatnością, odpowiedzialna jest przede wszystkim za to, by nie został porysowany. Z kolei siła poliwęglanu, który jest solidnym materiałem, chroni przed zgięciami i napieraniem na tablet innymi przedmiotami.

Etui na tablet Book Cover Huawei MediaPad T3 8.0 chroni, ale i zapewnia wysoki poziom komfortu. Dzięki niemu oglądanie filmów na tablecie stanie się o wiele łatwiejsze. Przyjemniej będzie się też pracowało z opcją wykonania podstawki z klapki od etui. O funkcjonalności urządzenia przekonują wykonane wycięcia na sloty, głośniki, przyciski oraz kamerę. W ten sposób nie będziemy musieli zdejmować etui, by naładować tablet lub zrobić zdjęcie. Etui zamykane jest na magnes, co jednocześnie zapewnia ochronę dla urządzenia i ułatwia nam szybkie otworzenie klapki. Połączone to zostało z opcją wprowadzania urządzenia w stan czuwania dla oszczędzenia baterii.