Etui Book Cover Huawei Mediapad T1 7.0

Etui Book Cover Huawei Mediapad T1 7.0
Etui Book Cover Huawei Mediapad T1 7.0 – sklep 4kom.pl

Etui Book Cover Huawei Mediapad T1 7.0 to przede wszystkim elegancki wygląd, za który warto jest zapłacić, jeśli jesteśmy właścicielami lub pracownikami firmy i tablet używany jest przez nas zawodowo (np. zabierany na spotkania z klientami itp.). Wtedy warto wybrać elegancki pokrowiec, który będzie dobrze o nas świadczył. Zabawne etui z nadrukami są świetne, jednak nie sprawdzają się na formalne okazje. Etui Book Cover Huawei Mediapad T1 7.0 to w takim przypadku klasa sama w sobie, a co najważniejsze – wysoka ochrona naszego urządzenia.

Etui Book Cover Huawei Mediapad T1 7.0 jest bardzo lekkim i funkcjonalnym etui typu Book Cover, które zostało wykonane z bardzo miękkiego i miłego w dotyku materiału. Wnętrze etui pokryte delikatnym zamszem chroniącym urządzenie przed zarysowaniami od wewnątrz.

Na wstępie zaznaczymy, że ten model etui posiada funkcję Stand Case. To znaczy, że z pozoru zwykła klapka może przekształcić się w wygodną podstawkę, która umożliwi szybsze przeglądanie zdjęć czy filmów, a nawet poszukiwanie informacji w internecie do dwóch razy szybciej. Dzięki temu nawet normalna praca na tablecie może stać się możliwa. Wystarczy podłączyć osobną klawiaturę na bluetooth i użyć podstawki, by zyskać wygodę identyczną niemal do tej, którą dają małe notebooki.

Kolejne cechy charakterystyczne dla etui Book Cover Huawei Mediapad T1 7.0:

– nowoczesny połączny z elegancją design
– łatwy dostęp do złącz i przycisków poprzez specjalne wycięcia w tym miejscu
– wysoki poziom ochrony
– opcja włączenia funkcji sleep/wake