Etui Book Cover dla Samsung Galaxy Tab A 9.7

Etui Book Cover dla Samsung Galaxy Tab A 9.7 to jedno z najbardziej popularnych tego typu etui dostępnych dla tego modelu tabletu. Etui charakteryzuje się przede wszystkim cienkim i minimalistycznym designem, które świetnie się prezentuje z urządzeniem w środku.

Etui Book Cover dla Samsung Galaxy Tab A 9.7
Etui Book Cover dla Samsung Galaxy Tab A 9.7 – sklep 4kom.pl

Etui Book Cover dla Samsung Galaxy Tab A 9.7 funkcja podstawki i wybudzania

W sumie są to dwie najważniejsze funkcje dla których kupuje się właśnie tego typu etui na tablet. Praca na tablecie w takim etui jest naprawdę przyjemna, nie ma najmniejszego problemu z jego obsługą. Wręcz przeciwnie jest jeszcze bardziej przyjemniej i komfortowo, zwłaszcza kiedy zamierzamy np. obejrzeć film lub prezentację. Wtedy funkcja podstawki jest wprost idealna do tego. Tablet w etui trzyma się bardzo pewnie i stabilnie, dzięki czemu nie ma prawa wypaść z trzymającej go podstawki. Druga funkcja, czyli wybudzanie sprawdza się również doskonale dla tego urządzenia. Nie ma nic przyjemniejszego, niż po prostu zamknąć urządzanie jak książkę po skończonej pracy i tyle urządzenie przejdzie w stan tzw. uśpienia.

Oprócz tego etui jest bardzo dobrym zabezpieczeniem tabletu przed wszelkimi zarysowaniami oraz otarciami. Praktycznie cała powierzchnia urządzenia jest szczelnie chroniona, gdy etui jest zamknięte. To z pewnością w znaczy sposób pozwoli wszystkim posiadaczom tego tabletu przemieszczać się z miejsca na miejsce. Bez żadnej obawy o uszkodzenie tabletu w trakcie transportu, o które z pewnością nietrudno.