Etui Back Cover iPad Mini 4

Etui Back Cover iPad Mini 4 to z pewnością jeden z najbardziej niezbędnych dodatków do tabletu Apple. Plecki powinniśmy zakupić jak najszybciej, najlepiej zaraz po nabyciu samego urządzenia. Nie od dziś wiadomo, że tablet z nadgryzionym jabłkiem, a zwłaszcza jego tylna część niestety jest bardzo mocno podatna na wszelkie zarysowania. Dlatego zabezpieczenie tyłu urządzenia jest niezwykle ważne, jeśli zależy nam, aby stan wizualny tabletu po kilku miesiącu użytkowania nadal niezmienny.

Etui Back Cover iPad Mini 4 przezroczyste czy matowe?

Plecki na tył urządzenia są dostępne w dwóch wersjach – jako przezroczyste i matowe. Oprócz tego wariantów kolorystycznych obu wersji jest naprawdę imponujący, ponieważ do wyboru mamy aż dziesięć kolorów! Wielu klientów wybiera częściej wersję przezroczystą sugerując się przede wszystkim bardziej wyraźną widocznością loga producenta. Natomiast zwolennicy matowej wersji, zgodnie twierdzą, że wersja matowa nadaje jest bardzie odporna na zarysowania oraz przyjemniejsza w dotyku.

Etui Back Cover iPad Mini 4 - 4kom.pl
Etui Back Cover iPad Mini 4 – 4kom.pl

Etui na tablet, a raczej jego część – ponieważ coś składa się z dwóch elementów (smart cover oraz back cover), posiada wszystkie niezbędne wycięcia oraz swobodny dostęp do wszystkich portów. Zatem nie będziemy mieli żadnego problem z podłączeniem np. kabla zasilającego do iPada. Również dostęp do przycisku nie jest zbytnio utrudniony, co prawda są one delikatnie jakby wciśnięte, ale nadal pozwalają na łatwą ich obsługę.

Warto na sam koniec wspomnieć o materiale, z którego etui zostało wykonane. Plecki są plastikowe, jednak niestety przy bardziej intensywnym użytkowaniu, mogą pojawić się na nim rysy, ale na pewno nie na urządzeniu.