Etui Alogy smart case Kindle Paperwhite

Etui Alogy smart case Kindle Paperwhite
Etui Alogy Kindle Paperwhite – sklep 4kom.pl

Etui Alogy smart case Kindle Paperwhite nie jest zwykłym etui. To rozwiązanie, które łączy w sobie wszystkie te cechy, które etui idealne powinno w sobie mieć! Jest maksymalnie stylowe, a przy tym również praktyczne, dopasowane zostało do potrzeb urządzenia Kindle Paperwhite 1,2,3, dzięki czemu wybierając je, nie musimy martwić się o to, czy będzie ono pasowało.

Etui na tablet, które zasługuje na wyróżnienie! Oto Etui Alogy smart case Kindle Paperwhite

Stworzone zostało przez firmę Alogy, słynącą przede wszystkim z tworzenia rozwiązań z myślą o najbardziej wymagających klientach – by każdy czuł się zadowolony I jednocześnie miał pewność, że jego urządzenie ma odpowiednią ochronę. Wśród wielu różnych zalet, które ma etui na Kindle Paperwhite, wymienić można między innymi wygodne zamknięcie na magnes, które dodatkowo wpływa na to, że do naszej dyspozycji jest także praktyczna fukcja sleep/wake up. Pozwala nam ona oszczędzić jednocześnie baterię w urządzeniu, jak i nasz czas, nie wymagając nieustannego uruchamiania Kindle ponownie.

Z myślą o wymagających

Etui Alogy smart case Kindle Paperwhite wykonane zostało ze skóry ekologicznej oraz poliwęglanu. W ten sposób powstało etui trwałe, które służyć nam będzie latami. Jak i maksymalnie wytrzymałe na uszkodzenia (co zwiększa tym samym poziom ochrony). Skóra ekologiczna to pewność, że etui nie zabrudzi się, a nawet jeśli tak się stanie, to wygodnie będziemy mogli zabrudzenie usunąć z pomocą wilgotnej ściereczki. Etui na tablet ze skóry ekologicznej jest również odporne na wilgoć, co bywa kluczowe w ochronie urządzenia.

Etui Kindle od wewnątrz pokryte zostało miękkim materiałem dla zapewnienia ochrony ekranu. Dzięki temu możemy być pewni, że nie będzie na ekranie żadnych rys, które mogłyby się zdarzyć w wyniku noszenia Kindle w torebce lub plecaku. Etui na czytnik zapewnia również wygodne użytkowanie Kindle, pozwalając na szybkie otworzenie etui i oddanie się lekturze.