Etui Alogy pancerne Defender iPad 9.7

Etui Alogy pancerne Defender iPad 9.7
Etui Alogy pancerne Defender iPad 9.7 – sklep 4kom.pl

Niezwykle stabilne i wytrzymałe etui Alogy pancerne iPad 9.7 2018 to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie wśród klientów na wyjątkowo mocne ochronne pokrowce. Etui chroni tablet przed większością nawet wyjątkowo poważnych uszkodzeń mechanicznych: stłuczeniami, zarysowaniami i złamaniami obudowy. Wspomaga również proces ochronny przed uszkodzeniami wewnętrznymi, ponieważ dokładnie przylega do tabletu i niweluje wszelkie powstające wstrząsy.

Etui Alogy to klasyka sama w sobie

Jeżeli zastanawiasz się, czy klasyczny wzór etui na tablet nadal się sprawdza w kontekście coraz nowocześniejszych modeli. To Alogy pokazuje, że nic się w tej kwestii nie zmieniło. Wciąż największą funkcjonalność i najbardziej praktyczne zastosowanie mają modele etui iPad 9.7 2018 o klasycznym wyglądzie, delikatnie tylko zmodyfikowanym na potrzeby jeszcze większej ochrony. Prawdziwa rewolucja zaczyna się dopiero w powiększeniu funkcjonalności samego etui. Ponieważ zyskało między innymi opcję ochrony przed zabrudzeniem i zakurzeniem – posiada zaślepki na porty i wejścia. Specjalne przyciski wyłączające i wybudzające tablet z trybu uśpienia.

Etui Alogy pancerne Defender iPad 9.7 to naprawdę doskonały wybór

Wśród dostępnych na rynku modeli etui Alogy cechuje się bardzo wysoką czułością na regulowanie i niwelowanie drgań i wstrząsów. Dlatego to doskonały wybór dla osób, które ze swoimi tabletami często i daleko podróżują i nie chcą ich narażać na niepotrzebne uszkodzenia. W połączeniu z pancerną strukturą ochronną, antypoślizgową powłoką oraz kątem ustawiania ekranu o 360 stopni to etui sprawi, że nie będziesz potrzebować do swojego tabletu żadnego dodatkowego wyposażenia.