Etui Alogy ombre case Apple iPad Air 2

Etui Alogy ombre case Apple iPad Air 2 silikonowe
Etui Alogy case Apple iPad Air 2 silikonowe – sklep 4kom.pl

Etui Alogy ombre case Apple iPad Air 2 to wysoka jakość wykonania oraz ciekawy wizualnie efekt, z którym zyskasz estetyczny wygląd swojego iPada. Gwarantując mu przy tym odpowiednie zabezpieczenie przed zniszczeniami. Głównym zadaniem etui na tablet jest chronić. Jednak odkąd powstawać zaczęło na rynku coraz więcej najróżniejszych etui, samo kryterium ochrony to zbyt mało, by dane etui naprawdę najlepiej nadawało się akurat dla nas.

Etui Alogy ombre case Apple iPad Air 2 to 100% zadowolenia

Firma Alogy postanowiła więc stworzyć etui, które przypadnie do gustu tym, którzy cenią stylowy wygląd. Ponadto zależy na utrzymaniu przy tym oryginalnego designu urządzenia. Etui Alogy dba, aby w trakcie używania iPad był tak samo łatwy do obsługi, jak wcześniej. Dzięki temu, kiedy weźmiemy nasz tablet do ręki, nie odczujemy znaczącej zmiany jego grubości. Wciąż będzie tak samo cienki i lekki, jak nowoczesny iPad Air 2 od Apple. Jeśli więc bardzo ważne jest dla nas, by pozostał on w swojej niezmienionej niemal formie. Przy okazji zyskując przy tym ochronę, to znaleźliśmy idealny dla siebie pokrowiec.

Ciekawy efekt ombre i widoczne logo Apple

Omre w etui na Apple powstało dzięki przezroczystemu etui, które u góry jest bezbarwne, a im dalej w dół, tym bardziej niebieskie się staje. Ten efektowny wygląd pozwala cieszyć się lekko zmienionym wyglądem. Dodającym oryginalnemu wykończeniu iPada Air 2 stylu, lecz nie zmieniającym go zbyt mocno. Logo producenta po założeniu etui jest stale widoczne.

Etui Alogy ombre case Apple iPad Air 2 jest maksymalnie cienkie i przyjemne w dotyku

Etui na tablet Apple wykonane zostało z przyjemnego w dotyku silikonu, co ma znaczenie zarówno już po nałożeniu etui na tablet, jak i w trakcie nakładania – bardzo łatwo możemy etui w każdym momencie na tablet zarówno założyć, jak i je zdjąć. Co więcej, jest maksymalnie cienkie, przez co jest jeszcze wygodniejsze niż znane dotąd etui. Dużym plusem jest dopasowanie etui na tablet Apple iPad Air 2 do tego właśnie modelu, przez co zyskujemy dostęp do przycisków, złącz i aparatu.