Etui Alogy książka Kindle Paperwhite

Etui Alogy książka Kindle Paperwhite
Etui Alogy smart case Kindle Paperwhite 3 – sklep 4kom.pl

Etui Alogy książka Kindle Paperwhite to wybór dla tych, którzy cenią sobie klasyczne rozwiązania, a jednocześnie oczekują nowoczesnych sposobów ochrony urządzenia przed zniszczeniem. Dziś etui na tablet to nie tylko ochrona przed zarysowaniami, ale o wiele więcej. Przedstawione tutaj etui od firmy Alogy chroni także przed wilgocią oraz szkodliwością wstrząsów, których doznaje sprzęt w trakcie jego przenoszenia. Ze względu na specyfikę użytkowania Kindle, który często zabierany jest ze sobą w podróż, wybór takiego etui Kindle będzie niezwykle przydatny.

Etui Alogy książka Kindle Paperwhite dodatkowe zalety

Etui jest bardzo stylowe, ponieważ wykonane zostało z eleganckiej skóry ekologicznej – materiału trwałego i jednocześnie bardzo estetycznego. Skóra ekologiczna, z której wykonana została zewnętrzna warstwa etui, zapewnia odporność na wilgoć. Z kolei przyjemny w dotyku zamsz, którego użyto wewnątrz, świetnie chroni ekran Kindle przed zarysowaniami.
Wielu klientów, którzy mieli okazję już korzystać z etui na czytnik Kindle Paperwhite chwali sobie również funkcję sleep/wake up, dzięki której wystarczy zamknąć klapkę etui, by Kindle przeszedł w stan uśpienia. W ten sposób oszczędzić można zużycie baterii, co staje się niezwykle istotne. Dodatkowo wtedy, kiedy już będziemy chcieli użyć naszego urządzenia, nie będziemy musieli obawiać się o jego ponowne uruchomienie. Dlaczego? Ponieważ wystarczy jedynie podnieść klapkę!

Połączenie skóry ekologicznej i poliwęglanu to najwyższy poziom ochrony

Trudno o lepsze połączenie materiałów w etui na tablet, niż to, które wykorzystano w etui Alogy. Skóra ekologiczna oraz poliwęglan to pewność, że nawet wtedy, gdy nasz Kindle wyślizgnie się nam z rąk i spadnie na podłogę, to nie dozna on przy tym poważnych uszkodzeń. Znajdująca się wewnątrz specjalna obudowa z poliwęglanu zapewnia stabilność urządzenia w najbardziej ekstremalnych warunkach.