LG

W jaki sposób zabezpieczyć tanio smartfon LG G7 ThinQ?

Nie od dziś wiadomo, że elektronika, a w tym telefony, to dość kosztowne urządzenia. Wskutek tego większa część użytkowników po zakupie od razu szuka akcesoriów, które pozwolą zabezpieczyć urządzenie. Uszkodzenia powstałe w wyniku upadku, rysy, pył czy też inne katastrofy – to wszystko czyha na telefon w trakcie codziennej eksploatacji.

LG

Etui na tablet skórzane LG G Pad II 10.1

Etui na tablet skórzane LG G Pad II 10.1
Etui na tablet skórzane LG G Pad II 10.1 – sklep 4kom.pl

Etui na tablet skórzane LG G Pad II 10.1 to coś dla zwolenników elegancji, trwałości oraz wysokiej ochrony. Jeśli pragniesz etui na tablet, które zostanie z Tobą na długo, wybierz skórzane. Najlepiej wykonane ze skóry ekologicznej, która nie pochodzi od zwierząt. Etui na tablet skórzane LG G Pad II 10.1 zostało stworzone z myślą o tym dokładnie modelu. Dzięki temu zachowuje doskonałe dopasowanie, idealnie przylegając do urządzenia, nie zwiększając jego grubości ani ciężaru. Skórzane etui jest przy tym łatwe w czyszczeniu, ponieważ wszelkie zabrudzenia zejdą dzięki przetarciu zwilżoną gąbeczką lub szmatką. To tworzywo zapewnia jednocześnie wysoki poziom ochrony, tak ważny w kwestii utrzymywania urządzenia w dobrym stanie.

LG

Etui obrotowe Lg G Pad 2 8.0 Lte

Etui obrotowe Lg G Pad 2 8.0 Lte
Etui Obrotowe LG G PAD 2 8.0 LTE / F 8.0 – sklep 4kom.pl

Etui obrotowe Lg G Pad 2 8.0 Lte to strzał w dziesiątkę w swojej kategorii. Pozwala cieszyć się zapewnieniem kompleksowej ochrony – przed zarysowaniem, pobrudzeniem lub uszkodzeniem. Przy jednoczesnej radości z użytkowania tabletu, jaką niesie za sobą multum dodatkowych możliwości, które wynikają z posiadania tego etui.